O mně

Dovolte mi pár slov o mně. Jmenuji se Mgr. Kateřina Kulatá a vybrala jsem si jako celoživotní lásku obor zdravotnictví. Než jsem se ale propracovala k tomu, co vím teď, uběhla řada studia a řada let. Vím ale zcela jistě, že vědomosti, které teď mám budu znovu a znovu obohacovat o další poznávání. Specializuji se na podporu a prevenci zdraví, výživové poradenství a také na léčbu chronických, závažných onemocnění celostní (komplexní) medicínou.

Vystudovala jsem střední zdravotní školu, Fakultu zdravotních věd (bakalářský a následně magisterský studijní obor - specializace v interních oborech), dále pak výživové poradenství a studium 3letého studijního programu celostní medicíny. 

Krom práce v nemocnici na různých odděleních se od roku 2010 věnuji zdravému stravování, sestavuji jídelníčky pro všechny skupiny - děti, těhotné a kojící ženy, muže, sportovce, seniory, chronicky nemocní, včetně onkologicky nemocných pacientů. Hlouběji se zajímám o vlivu stravy na člověka (pozitivní a negativní dopady).

Jak jsem již zmínila, ve zdravotních plánech se zaměřuji na komplexní (celostní) pohled na člověka, tzn. uplatňuji znalosti jak z klasické medicíny, tak i psychosomatiky a přírodní medicíny. Sestavování zdravotního plánu je proto vždy individuální.