Vítejte na stránkách www.zdravyzivot.com

Vítejte na stránkách poradny www.zdravyzivot.com, která nabízí komplexní poradenství v oblastech prevence chronických chorob, změna životního stylu a výživa jednotlivých skupin.

Být zdravý neznamená být jen štíhlý...Mnozí lidé takto uvažují. Zdraví se odvíjí od našeho životního stylu a také záleží na dávce životního optimismu. Štíhlý člověk může na první pohled vypadat zdravě, ale ve skutečnosti pokud se bude stravovat v rychlých občerstveních, hospodách, přijímat nadměrné množství tuků a cukrů, nebude se hýbat a bude v neustálém stresu, jeho fyzická i psychická kondice určitě nebude na nejlepší úrovni.

Věřte nebo ne, stravou se dá ovlivnit mnohé...Někteří si myslí, že se vše vyřeší léky, začnou brát jeden, objeví se nežádoucí účinek a lékař jim na to předepíše další lék...A tak to jde pořád dokola - vzniká bludný kruh. Samozřejmě vyjímkou jsou nezbytně nutné léky, bez kterých se prostě neobejdeme. Ale to by bylo na dlouhé rozepisování.

Proto bych Vám úvodem chtěla říct, zamyslete se nad svým životním stylem, co je špatně, co by jste chtěli změnit a učiňte pro to potřebné kroky.

Pokud si nebudeme zdraví hýčkat, budou přicházet nemoci...