Aktivity pro děti

Aktivity pro děti 1-4 roky s Méďou Kuličkou

 Ve spolupráci s obcí Horka nad Moravou probíhají aktivity pro děti ve věkové skupině 1 - 4 roky. Obsahem lekcí je program zaměřený na rozvoj psychomotorických dovedností hravou formou - (zpívání a říkanky s ukazováním, tanec, hravé cvičení (např. základní prvky dětské jógy, překážková dráha), rozlišování barev, nacvičování jemné motoriky, krátké čtení s příběhem, lehké tvoření a vyrábění, kreslení a další. Dítě není do aktivity nuceno, pokud se z nějakého důvodu nechce zapojit, může si hrát stranou. Nejdůležitější je, aby jste se Vy i Vaše děťátko cítili pohodlně a pohodově :-)

Lekce se konají na obecním úřadě v Horce nad Moravou (Nám. Osvobození 16).

Pro vstup využívejte dvůr obecního úřadu, kde je možné nechat i kočárky, v případě potřeby můžete kočárky výtahem dopravit do prvního patra. Výtah bude v době lehce odemčený.

Jedná se o aktivity rodičů s dětmi - po celou dobu cvičení je tudíž za dítě zodpovědný rodič. Myšleno v tom smyslu, že se může stát úraz, pokud třeba dítě leze nehlídané přes nějakou překážku. Tímto bych tomu ráda předešla.

V sále je z části koberec, děti a rodiče mohou být bosky nebo v přezůvkách, přijďte v pohodlném oblečení. Na lekce je nutná rezervace ( v sále je omezená kapacita) - viz. rezervační systém: 

Vytvořit rezervaci V případě nejasností neváhejte kontaktovat emailem kulata.katerina@seznam.cz 


Vytvořit rezervaci V případě nejasností neváhejte kontaktovat emailem kulata.katerina@seznam.cz 

Lektorky: Mgr. Kateřina Kulatá 

Cena lekce: 70 Kč 

Důležité upozornění: moc prosím rodiče, aby při náznaku jakéhokoli nachlazení rezervaci na hodinu zrušili!!!